International Transport

KONTAKT: +48 33 817 62 62 biuro@wmw-transport.pl

Praca

OFERTA PRACY:

Kierowca międzynarodowy

Miejsce pracy: Polska i teren Unii Europejskiej

Obowiązki:

realizacja przewozu towarów do Klienta na terenie Polski i Unii Europejskiej

Wymagania:

  • osoby mieszkające w Bielsku-Białej i Żywcu lub w okolicach
  • prawo jazdy kategorii C lub C+CE
  • doświadczenie w przewozach międzynarodowych
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
  • aktualne wyniki badań medycznych i psychotestów
  • posiadanie karty do tachografu cyfrowego
  • dyspozycyjność i niekaralność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • tabor nowych pojazdów.

oferta pracy:

Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

Zawód:

inny

Forma zatrudnienia:

praca stała

Pracodawca:

WMW Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Firma WMW Sp. z o.o. działająca od ponad 19 lat na rynku usług transportowych poszukuje osób na stanowisko: Spedytor międzynarodowy
•Organizacja transportu
•Prowadzenie planu załadunków i rozładunków na podstawie zleceń transportowych
•Optymalne wykorzystanie dostępnego taboru
•Koordynowanie pracy podwykonawców
•Dbałość o utrzymywanie dobrych kontaktów ze zleceniodawcami i przewoźnikami; pozyskiwanie nowych

Wymagania:

•wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe
•dobra znajomość języka francuskiego i niemieckiego
•zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
•łatwość nawiązywania kontaktów, operatywność i odpowiedzialność

Firma oferuje:

•Ciekawą pracę w stabilnej firmie
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

Miejsce podjęcia pracy:

Rybarzowice

Dodatkowe informacje:

Prosimy o nadsyłanie C.V. oraz listów motywacyjnych wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną lub listownie na adres: